Your erotic stories

Too many erotic stories. Erotic stories free to watch. Only the best porn stories and sex stories

Virtuální incest

Category: Incest
01.02.2020
BadFairGoodInterestingSuper Total 0 votes
Loading...

Stalo se mi to minulý rok. Jsem rozvedený a podruhé ženatý. Manželka má z prvního manželství dvě dcery. Jedné je 11 a druhé 14 let. Bydlíme v domku a obě holky mají v podkroví své samostatné pokojíčky.

Žena pracuje, jako zdravotní sestra na JIP v jedné nemocnici. Tak se stává, že některé týdny se doma opravdu střídáme, nebo se ani nevidíme. Když jsem sám doma a holky spí, sednu si k PC a připojím se k erotickým chatům (z nedostatku sexu doma).

Starší holka se jmenuje Jiřina, ale pro všechny v rodině je Ika. Jednou při surfování jsem narazil na nick Ika v kombinaci s datem a měsícem jejího narození. Tak jsem se jí následující den podíval do historie prohlížeče a zjistil, že potvůrka navštěvuje ve 14 ti erotické weby a erotické chaty.

Cca po měsíci jsem jí našel na chatu připojenou. Málem mi to vyrazilo dech. Chatovala a dívala se na chlapy, jak si honí péra a ona sama s roztaženýma nohama se prstila. Její mamka, je při sexu celkem tichá, jen hluboce dýchá, ale ta hekala a kňučela jak….. Tak jsem se připojil a ona viděla, jak jsem se udělal a já jak se udělala ona. Vzrušilo mne to tak, že jsem stříkl na webku. Dnes už mne má v přátelích a já jsem s ní měl již několikrát virtuální sex.
Neví, že jsem to já, zná jen můj nick a péro.
Strašně mne to vždy vzrušuje, když jí vidím na webce a vím, že je jen o patro výš.

Pořád mne to láká, jak převést virtuál do reálu………

Pozn.: Jedná se o skutečnost, jen nick je změněn

BadFairGoodInterestingSuper Total 0 votes
Loading...

Leave a Reply* Marked items are required